


Відправка з 15 квітня 20261 308 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Блакитний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Верхній |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Poolparty |