


Відправка з 18 квітня 20263 272 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Спортивний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Дві |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Poolparty |