Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Thule Accent 20л TH 3205380
Опис товару:
- Спеціальні кишені для MacBook® з діагоналлю 16 дюймів (або інших ноутбуків із діагоналлю 14 дюймів) і планшетів із діагоналлю 10,5 дюйма
- Відділення SafeZone з потайною кишенею за знімною чашкою з жорстким каркасом надійно захищає телефон, окуляри та інші цінні речі.
- Передня кишеня зручна для зберігання невеликих аксесуарів і швидкого доступу до них.
- У внутрішніх кишенях невеликі предмети будуть у безпеці, а дістати їх буде дуже легко.
- Спеціальний ремінь для кріплення сумки до валізи на коліщатках — подорожуйте з комфортом
- Бічна кишеня, у якій зручно зберігати пляшку з водою
- Наплічні ремені EVA із сітчастим покриттям і регульований нагрудний ремінь для додаткового комфорту.
- Виготовлений із матеріалу, сертифікованого GRS — поліестеру 1680, що повністю складається з вдруге переробленої сировини, з блискавками YKK
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 450 x 260 x 230 мм.
- Об'єм: 20 л.
- Вага: 910 г.
- Виробник: Thule
|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 26 см |
|
| Бренд | Thule |