Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міського Thule Accent 6744796 на 26л TH 3205384
Опис товару:
- Спеціальні кишені для MacBook з діагоналлю 16 дюймів (або інших ноутбуків із діагоналлю 15.6 дюйма) і планшетів із діагоналлю 12 дюймів
- Відділення SafeZone з потайною кишенею за знімною чашкою з жорстким каркасом надійно захищає телефон, окуляри та інші цінні речі.
- Зручний доступ до ноутбука та планшета через основне відділення або бічну блискавку
- Вбудований роздільник у головному відділенні допоможе відокремити документи та інші аркуші від важких/велиших предметів.
- Особливо цінні речі можна зберігати в потайній кишені на задній панелі або в зручних внутрішніх кишенях.
- Легкодоступна зовнішня кишеня для блока живлення, завдяки якій ви ніколи не загубите блок живлення серед інших речей
- Спеціальний ремінь для кріплення сумки до валізи на коліщатках — подорожуйте з комфортом
- У бічній кишені зручно зберігати пляшку води, а в змінній кишені зі змійкою — важливі невеликі речі
- Наплічні ремені EVA із сітчастим покриттям і регульований нагрудний ремінь для додаткового комфорту.
- Виготовлено з матеріалу — поліестеру 1680, що повністю складається з вдруге переробленої сировини, з блискавками YKK
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 480 х 330 х 250 мм.
- Об'єм: 26 л.
- Виробник: Thule
|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 33 см |
|
| Бренд | Thule |