Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Thule Accent 28L TH 3205382
Опис товару:
- Спеціальні кишені для MacBook® з діагоналлю 16 дюймів (або інших ноутбуків із діагоналлю 15.6 дюйма) і планшетів із діагоналлю 10,5 дюйма
- Відділення SafeZone з потайною кишенею за знімною чашкою з жорстким каркасом надійно захищає телефон, окуляри та інші цінні речі.
- Зручний доступ до ноутбука та планшета через основне відділення або бічну блискавку
- Широкий отвір U-подібної форми дає змогу легко скласти речі в головне відділення та швидко їх дістати.
- У верхній кишені зручно зберігати предмети, які можуть стати в пригоді в дорозі
- Просторий відсік із бічним доступом для спорядження та надійні легкодоступні внутрішні кишені для невеликих предметів.
- Спеціальний ремінь для кріплення сумки до валізи на коліщатках — подорожуйте з комфортом
- У бічній кишені зручно зберігати пляшку води, а в змінній кишені зі змійкою — важливі невеликі речі
- Наплічні ремені EVA із сітчастим покриттям і регульований нагрудний ремінь для додаткового комфорту.
- Виготовлено з матеріалу-поліестеру 1680, що повністю складається з вдруге переробленої сировини, з блискавками YKK
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 520 x 310 x 270 мм.
- Об'єм: 28 л.
- Вага: 1100 г.
- Виробник: Thule
|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 31 см |
|
| Бренд | Thule |