Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Pacsafe антизлодій на 25л 40135138
Опис товару:
- Блокувальні кишені з захисної тканини, яка не дає просканувати кредитку та інші документи – RFIDsafe ™ blocking pockets & material.
- Вшита сталева сітка, що перешкоджає розрізанню сумки – eXomesh® slashguards.
- Карабін-фіксатор для кріплення на нерухомих предметах – Turn&Lock security hooks.
- Посилений ремінець – Carrysafe® slashguard з Dyneema®.
- Фіксація, блокування і закриття бігунка блискавки на замок – Lockabout security clip.
- Фіксація пулерів блискавки на замок – Zip clip.
Характеристики:
- Матеріал виробу: нейлон
- Розмір: 48 х 30 х 17 см
- Вага: 835 г
- Об’єм: 25 л
- Бренд - Pacsafe (США).
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
|
| Стиль | Casual |
| Бренд | Pacsafe |