Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Pacsafe антизлодій на 16л 61120130
Опис товару:
- Блокувальні кишені з RFID-захистом – RFIDsafe™ blocking pockets & material.
- Вшита сталева сітка – eXomesh® slashguards.
- Посилений ремінець з Dyneema® – Carrysafe® slashguard strap.
- Знімна пряжка для кріплення до нерухомих предметів – PopNLock security clip.
- Система замків – Roobar™ Sport locking system.
Характеристики:
- Матеріал виробу: нейлон
- Розмір: 41 х 29 х 13 см.
- Вага: 810 г
- Об’єм: 16 л
- Бренд - Pacsafe (США).
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 29 см |
|
| Стиль | Casual |
| Бренд | Pacsafe |