Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Pacsafe антизлодій 26L 61125130
Опис:
- Блокувальні кишені із захисної тканини, яка не дає просканувати кредитку та інші документи - RFIDsafe™ blocking pockets & material.
- Вшита сталева сітка, що перешкоджає розрізанню сумки - eXomesh® slashguards.
- Посилений ремінець - Carrysafe® slashguard з Dyneema®.
- Знімна пряжка, яка дає змогу закріпити сумку на нерухомому предметі - PopNLock.
- Система замків - Roobar Sport.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розмір: 46.5 х 29 х 18.5 см.
- Вага: 1100 г
- Об’єм: 26 л
- Бренд - Pacsafe (США).
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18.5 см |
| Висота | 46.5 см |
| Ширина | 29 см |