Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Schwarzwolf на 25л F3524201AJ3
Опис товару:
- Рюкзак має дві невеликі передні кишені на блискавці, дві бічні кишені та задній вхід на блискавці до основного відділення.
- Всередині є одна велика кишеня та кілька невеликих кишень для аксесуарів.
- Після згортання він фіксується двома пластиковими пряжками.
- Для більш комфортного носіння оснащений амортизованою спинкою та плечовими ременями.
Характеристики:
- Об'єм: 25 л (у згорнутому вигляді), 32 л (у розгорнутому вигляді).
- Вага: 580 г.
- Матеріал: водонепроникний 900D PU.
- Розміри: 39,5 × 45 × 15 см (згорнутий), 39,5 × 60 × 15 см (розгорнутий)
|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 39.5 см |