Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Nikibo 30012305-07
Опис товару:
- Лаконічний дизайн для бізнесу та подорожей.
- М’яке відділення для ноутбука до 15,6 дюймів.
- Вбудований USB-роз’єм для зарядки пристроїв.
- Прихована кишеня на спинці для цінних речей.
- Ергономічна ортопедична спинка.
- М’які регульовані лямки з посиленими швами.
- Надійний матеріал — тканина Оксфорд і поліестер.
Характеристики:
- Розміри: 46 × 31 × 15 см.
- Об’єм — 21 л.
- Вага: 830 г.
- Виробник: Nikibo
|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | USB-роз'єм |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 31 см |