Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Schwarzwolf на 15л F3524100AJ3
Опис товару:
- Модель має м’яке відділення для ноута.
- Рюкзак відрізняється компактними розмірами й стильним дизайном.
- Виріб виготовлений з водонепроникного поліестеру 650D.
- Модель має велике основне відділення на блискавці.
- На передній панелі наплічника є дві зовнішні кишені, які застібаються за допомогою блискавок з пулерами.
- Велика зовнішня кишеня має всередині кілька відділень, маленьку кишеню, сітчасту кишеню, карабін і органайзер для ручок і документів.
- Рюкзак має ручку, зручні регульовані лямки та м’яку спинку.
Характеристики:
- Об'єм: 15 л
- Розміри рюкзака – 30 × 9 × 42 см.
- Вага – 394 г.
|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |