Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Pacsafe антизлодій 16L 45331802
Опис:
- RFIDsafe ™ blocking pockets & material (захисна тканина від RFID уразливості).
- eXomesh® slashguards (вшита в тканину сталева сітка).
- Carrysafe® slashguard straps (вшиті в лямку сталеві стропи).
- Secure zip tab (спеціальна дуга фіксує язичок блискавки).
- Roobar ™ anti-theft anchor lock (система замикання блискавки).
- Turn & Lock security hooks (карабін фіксатор на нерухомих предметах).
Характеристики:
- Розмір: 42х29х14 см.
- Вага: 600 г.
- Об’єм: 16 L / 977 in3
- Бренд - Pacsafe (США).
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 29 см |