Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Nikibo 30011605-01
Опис товару:
- Компактний дизайн із можливістю розширення об’єму.
- Відділення для ноутбука до 15,6 дюймів.
- Додаткова кишеня на спинці для безпечного зберігання.
- Зручні широкі лямки, одна з кишенькою для карток.
- М’яка вентильована спинка із сітчастої тканини.
- Еластичний ремінь для кріплення на валізу.
- Щільний водонепроникний поліестер.
Характеристики:
- Розміри: 43 × 28 × 9 см.
- Об’єм: 11 л.
- Вага: 750 г.
- Виробник: Nikibo
|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 11 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 28 см |