Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Nikibo 30011405-25
Опис товару:
- 2-в-1: носіння як рюкзак або як сумка.
- Відділення для ноутбука до 15,6 дюймів.
- Фронтальна панель з кількома кишенями для організації речей.
- Декоративні елементи зі штучної шкіри.
- Дві сітчасті кишені для пляшки чи парасолі.
- Регульовані м’які лямки, які можна об’єднувати.
- Щільний водонепроникний поліестер.
Характеристики:
- Розміри: 35 × 27 × 14 см.
- Об’єм: 13 л.
- Вага: 640 г.
- Виробник: Nikibo
|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 13 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 27 см |