Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Pacsafe Vibe антизлодій 20L 60291130
Опис:
- 2 зовнішніх бокових кишені.
- Зовнішня кишеня на блискавці.
- Вентильована спинка.
- Регульовані лямки.
- Стяжка на грудях і на поясі.
- Загальне відділення на блискавці з органайзером і відділенням для ноутбука 13 .
- Vibe 20 надійний захисник і щоденний помічник у міських пригодах.
Характеристики:
- Розмір: 46х27х18 см.
- Вага: 815 г.
- Об’єм: 20 L / 1221 in3
- Бренд - Pacsafe (США).
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 27 см |