







4 421 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Тип | Валіза |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розміри | |
| Об`єм | 42 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Валізу на колесах |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Бренд | Travelite |