Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика пластикова валіза Travelite Roomer Black 101
Опис товару:
- Виготовлений із матеріалу, стійкого до утворення тріщин і подряпин
- Вбудований кодовий замок системи безпеки TSA на бічній частині валізи
- Ручки у верхній і бічній частини валізи для зручності перенесення у вертикальному та горизонтальному положеннях
- Просторе відділення.
- Еластичні компресійні ремені допоможуть надійно зафіксувати багаж
- Передбачені кишені для дрібних речей
- Міцна тканинна підкладка
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен
- Об'єм: 101 л
- Вага: 4,1 кг
- Розмір: 43*78*35 см
- Колеса: 4 колеса
- Виробник: Travelite (Німеччина)
|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
|
| Об`єм | 101 л |
| Висота | 78 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 35 см |
| Вага | 4.1 кг |