Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Travelite Basics Black 7 л TL096334-01
- Одне основне відділення
- Дві бічні кишені.
- Передний карман.
- Внутрішні кишені.
- Зручні ручки
- Дві регульовані плечові лямки.
- Закривається на блискавку
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Колір: чорний
- Розміри: 27х20х10 см
- Вага: 200 г
- Об'єм: 7 л.
- Виробник: Travelite, Німеччина.
|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 7 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 10 см |
| Вага | 200 г |
| Матеріал | Поліестер |
|
| Тип | Рюкзак міський |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Travelite |