Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка, саквояж 25L Wallaby 44751-5 bordo бордова геометрія
Опис сумки:
- Сумка на одне відділення, закривається на змійки.
- Усередині та зовні на тильній стороні розташовані кишеньки на блискавках.
- Дві міцні довгі ручки. Дають змогу носити сумку на плечі.
- Дно сумки з якісної штучної шкіри. Додатково має знімне внутрішнє денце з картону, обшитого підкладковою тканиною.
- На дні сумки розташовані п'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
- Артикул: 44751-4 bordo.
- Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
- Розміри (ШхВхГ): 48x30x20 см.
- Об'єм: 25 л.
- Колір: бордовий.
- ТМ Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
|
| Бренд | Wallaby |