Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза велика пластикова Travelite Air Stripe Navy 104 л TL7000349-20
Опис товару:
- Одне основне відділення, яке розділене блискавкою-перегородкою.
- Дорожня валіза з ударостійкого поліпропілену, закривається на блискавку.
- Відділення має еластичне кріплення для фіксації одягу.
- Всередині велика кишеня на блискавці.
- Телескопічна ручка, верхня та бічна ручки для транспортування
- 4 колеса.
- Вбудований кодовий замок TSA.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен
- Розміри, див: 51x77x29
- Вага кг: 3,9
- Об'єм л :104
- Виробник: Travelite
|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Валіза |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
|
| Об`єм | 104 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 3.9 кг |
|
| Замок | Кодовий вбудований |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Призначення | Унісекс |
| Бренд | Travelite |