Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац, килимок з подушкою для шезлонга, лежака Bolan Home 180х60 см сірий
Опис товару:
- Приємна м'якість завдяки м'якому наповнювачу.
- Міцна, приємно м'яка синтетична тканина.
- Матрац має поперечну прострочку, що виключає збивання наповнювача. Також матрац прошитий по контуру.
- У верхній частині шезлонга розташована вбудована м'яка подушка-підголівник.
- Матрац має довгі ремені для фіксації матраца в згорнутому вигляді.
- Декоративний піднятий край.
- Матеріал: Чохол: поліестер (перероблений). Наповнювач/сердечник: 100% поліестер.
- Виробник: Bolan Home, Індія.
- Розміри: Д 180 x Ш 60 x В 1,5 см.
- *Шезлонг у комплекті з чохлом не поставляється.
|
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
|
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 15 см |
|
| Ширина стільця | 600 |
| Глибина стільця | 1800 |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Висота сидіння стільця | 15 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |