









895 ₴
Хочете зробити відпочинок на шезлонгу максимально зручним?
Цей м’який матрац із подушкою перетворить будь-який лежак у комфортне місце для релаксу.
Опис товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Індія |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 180 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина стільця | 600 |
| Глибина стільця | 1800 |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Висота сидіння стільця | 15 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |