Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька дитяча сумка для дівчинки з екошкіри C&A Mickey Mouse чорний
Опис:
- Оригінальний неповторний дизайн сумки.
- Одне відділення, закривається на блискавку.
- Підкладка виконана з щільної синтетичної тканини.
- Незнімний регульований наплічний ремінь.
Характеристики:
- Матеріал: штучна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розмір см (ШхВхГ): 17х17х7.
- Вага: 265 г.
- Виробник: C&A.
|
| Виробник | C&A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 7 см |
| Вага | 265 г |
| Стан | Новий |
|
| Пол1 | Унісекс |