Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий чохол для ноутбука 15,6 дюймів Bloom Laptop Sleeve рожевий
Опис товару:
- Виготовлений із легкого водовідштовхувального матеріалу — поліестеру.
- Поверхню чохла прикрашає вишивка у формі квітів, що надає цьому виробу особливого шарму.
- М'який чохол, що приймає форму ноутбука і захищає його від подряпин, ударів та інших зовнішніх впливів.
- Закривається клапаном на двох магнітах.
Характеристики:
- Діагональ дисплея 15,6".
- Матеріал: поліестер.
- Колір: рожевий.
- Зовнішні розміри: (ШхВхТ): 40 x 30 x 2,5 см.
- Вага: 130 г.
- Бренд: Bloom.
|
| Виробник | Bloom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Магніт |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
|
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 130 г |
|
| Діагональ екрану пристрою | 15,6 |