Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка термосумка, сумка-холодильник 30L Cooling Cooler Bag, бежева
Опис товару:
- Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
- Просторе основне відділення на блискавці.
- Одна відкрита кишеня на лицьовій стороні сумки.
- Усередині сумки — термопокриття та наповнювач для утримання температури.
- Знімний наплічний ремінь.
Характеристики:
- Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
- Розмір: 42 х 25 х 33 см.
- Об'єм: 30 л.
- Вага: 345 г.
- Виробник: Cooling, Китай.
|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 30 л |
| Вага | 345 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
|
| Ширина | 42 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 25 см |