Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий картхолдер, чохол для платіжних карток та візиток Trendz бордовий під крокодила 11,5х6,5х1 см
Опис моделі:
- Виготовлений зі штучної шкіри.
- Закривається клапаном на механічній кнопці.
- Два основних відділення.
- Підкладка виготовлена з поліестеру.
Характеристики:
- Матеріал: штучна шкіра (80% поліуретан, 20% поліестер).
- Розміри, см (ШхВхГ): 11,5х6,5х1.
- Вага: 30 г.
- Колір: бордовий.
- Виробник: Trendz. Китай.
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |