Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий жіночий гаманець із екошкіри Trendz чорний під крокодила
Опис моделі:
- Закривається клапаном на механічній кнопці.
- Гаманець виготовлений зі штучної шкіри, яка за фактурою нагадує шкіру крокодила.
- Усередині гаманця одне відділення для купюр. П'ять кишеньок для платіжних карток. Одна прозора кишенька. Дві вертикальні кишеньки.
- Кишеня на блискавці для монет на тильній стороні гаманця.
- Дві кишеньки для візиток або платіжних карток.
Характеристики:
- Матеріал: поліуретан, поліестер, полівінілхлорид.
- Розміри, см (ШхВхГ): 12х9 (23 см у відкритому стані)х2.
- Вага: 90 г.
- Колір: чорний.
- Виробник: Trendz, Китай.
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 0.09 г |
| Стан | Новий |