






595 ₴
Опис товару:
Характеристики:
Артикул:
8721098342217 black.
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 36х42 см.
Вага: 215 г.
Виробник: Arovo.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина ручок | 215 мм |
| Стан | Новий |