Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча плюшева сумка Teddy Shopper Arovo коричнева
Опис товару:
- Сумка з одним основним відділенням із підкладкою.
- Застібається на магнітну кнопку.
- Усередині сумки — бічна кишеня на блискавці.
- Дві ручки середньої довжини. Висота від верхньої точки сумки до ручок 34 см.
Характеристики:
- Артикул:
8721098342217 brown.
- Матеріал: поліестер.
- Зовнішні розміри: 36х42 см.
- Вага: 215 г.
- Виробник: Arovo.
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина ручок | 215 мм |
| Стан | Новий |