Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на багажник, сумка для покупок 2 в 1, 18 л Walfort темно-сіра
Опис товару:
- Сумка виготовлена з поліестеру.
- Просторе основне відділення, яке закривається на липучку.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
- Дві ручки середньої довжини.
- Знімний наплічний ремінь.
- Щільна підкладка з синтетичної тканини.
- Кріплення для велосипеда на спинці сумки ховаються під тканинною накладкою на липучці.
- Дно сумки має жорстку вставку.
Характеристики:
- Виробник: Walfort.
- Розміри: 49х45х18 см.
- Об'єм: 18 л.
- Вага: 540 г.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: темно-сірий.
|
| Виробник | Walfort |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Об`єм | 18 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 45 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 18 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |