Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня косметичка, несесер ZD Trading Toiletry Bag, чорний
Опис товару:
- Матеріал: поліестер з водовідштовхувальними властивостями.
- Містка, практична, зручна косметичка.
- Усередині косметички: дві відкриті кишені та кишеня на блискавці.
- Застібається на блискавку.
- Підкладка з міцної синтетичної тканини.
- Ідеально підходить для відпочинку, в готелі, у відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 32,5 см х 20,5 см х 9 см.
- Вага: 145 г.
- Колір: чорний.
- Бренд: ZD Trading.
|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 145 г |
| Стан | Новий |
|
| Тип сумки | Косметичка |