


695 ₴
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 1090 мм |
| Ширина ремня | 20 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Синій |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Vanzetti Німеччина |
| Дропшиппинг | Так |