









2 250 ₴
Незалежно від того, чи вирушаєте Ви у подорож, до спортзалу чи на вихідні, ця сумка забезпечить місце для зберігання одягу, спортивного спорядження або інших необхідних речей. Вона не тільки функціональна, але й має привабливий вигляд.
Опис товару:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Froyak |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 1.16 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |