






809 ₴
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |