Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Fashion Sports S9010209 піксель
Опис товару:
- Два основних відділення з двома передніми кишенями.
- Дві сітчасті бічні кишені та бічні компресійні ремені.
- Регульовані плечові лямки з м'якою набивкою.
- Спинка рюкзака додатково ущільнена.
- Тканинна ручка-петля для підвішування рюкзака або носіння в руці.
- На лицьовій стороні рюкзака в нижній частині розташовані тканинні петлі для фіксації додаткових аксесуарів.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: Ш 30 x В 46 x Г 15 см.
- Об'єм: 20 літрів.
- Вага: 450 г.
- Країна-виробник: Китай.
|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
|
| Дропшиппинг | Так |