Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Battlegrounds S9010208 камуфляж піксель
Опис товару:
- Три основні відділення різного розміру на блискавці.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
- Дві сітчасті бічні кишені.
- Регульовані плечові лямки з м'якою набивкою.
- Спинка рюкзака додатково ущільнена і має дихаюче сітчасте покриття.
- Тканинна ручка для перенесення та петля для підвішування рюкзака.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: Ш 30 x В 43 x Г 19 см.
- Об'єм: 22 літри.
- Вага: 455 г.
- Країна-виробник: Китай.
|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Вага | 455 г |
| Стан | Новий |
|
| Дропшиппинг | Так |