Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка, органайзер для мам із фіксацією на дитячу коляску зі зйомним гаманцем ASCE темно-синій
Опис товару:
- Ви можете взяти з собою багато речей, які знадобляться вам під час виходу з дому, наприклад, серветки, телефон, дитячі іграшки, підгузки або пляшечки з молоком та напої.
- Органайзер дуже місткий.
- Основне відкрите відділення розділене на три секції тканинними перегородками.
- Спереду знімна кишеня-гаманець, яка кріпиться на блискавці до сумки.
- Сумку дуже легко чистити, достатньо протерти її вологою ганчіркою або випрати під проточною водою.
- Встановлення дуже просте, кріпиться до ручки коляски двома ремінцями на липучках.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: темно-синій.
- Розміри: 37 см х 17 см х 8.
- Вага, г: 275 г.
- Виробник: ASCE.
- Країна реєстрації бренду: Австрія.
|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 8 см |
| Вага | 275 г |
|
| Ручки | Немає |
| Тип сумки | Органайзер |
| Пол1 | Жіночий |
| Тип | Органайзер |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Липучка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Конверт |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Стан | Нове |