Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна Wallaby тканинна на 28л 214 red
Опис:
- Сумка виготовлена із міцної зносостійкої тканини. Невеликий перелив на поверхні сумки, який надає їй особливої особливості.
- Міцні ручки (стропи) середньої довжини, які проходять під днищем сумки. Довжина ручок сумки дозволяє носити сумку на плечі.
- Додатковий регульований ремінь із накладкою для носіння на плечі.
- Сумка на одне основне відділення на блискавці.
- Усередині сумки на бічних поверхнях є кишеня на блискавці та невелика сітчаста кишеня
Технічні характеристики:
- Об'єм, л: 28.
- Розміри, див: 47х26х26.
- Матеріал: поліестер 600D синтетичний матеріал, стійкий до зносу та стирання, легкий та міцний.
- Колір червоний.
- Виробник: Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
|
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 26 см |
|
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Бренд | Wallaby |