








650 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Розміри | |
| Об`єм | 16 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Плечовий ремінь | True |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Бренд | Wallaby |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |