






1 695 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Портфель |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону, Відділення для ручок, Відділення для візитівок |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 1215 г |
| Форма | Прямокутна |
| Підкладка | True |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки | Портфель |
| Розмір | Середній |
| Дропшиппинг | Так |