Спальні мішки
- 3700421 5560 0
- PNG 234534
- 922921
- 3712017 2006 1
- 925870
- 925875
- 925872
- 001.009.0198
- STS ADBLOSNB
- STS ATK1-R
- 001.009.0161
- STS ATL1-L
- 001.009.0163
- 9 307 ₴В наявностіSTS ATR1-R
- STS ATR2-R-TL
- PNG 232356
- 929694
- 929695
- 929693
- UTRS-048R-R
- UTRS-049L-R
- UTRS-049R-L
- UTRS-050C-L
- UTRS-050C-R
Важка робочий тиждень дуже наполегливо псує нерви будь-якої людини. Є кілька способів впоратися з напругою і зняти стрес. Самий надійний і вірний – це відпочинок на природі, подалі від дратівливих факторів і міської суєти.
Але для того, щоб відпочинок був незабутній, комфортним і розслаблюючим, необхідно ретельно підготуватися. Зібрати друзів, призначити час, а головне, взяти найпотрібніші речі. Намети, їжу, веселий настрій, а також здоровий сон! Саме якість сну – істинний показник гарного відпочинку. Замінити м'яку домашню перину на природі можна спальним мішком.
Спальні мішки – невід'ємний атрибут сучасного туриста, солдата, рибалки, мисливця, будь-якого, хто не проти зануритися в світ мрій під зоряним небом. Як і домашня ліжко, спальний мішок дозволить Вам виспатися, відновити втрачені сили або ж просто подрімати. Сучасні мішки будь-який бажаючий зможе підібрати під себе залежно від власних габаритів, погодних умов і кліматичної ситуації. Влітку не потієш, взимку не мерзнеш – це просто необхідний атрибут!
Якщо Ви почули про спальних мішках вперше, то магазин SuperSumka виправить це невелике непорозуміння. В залежності від конструкції, спальники ділять на наступні види:
· Ковдра – спальний мішок прямокутної форми. Зазвичай, це конвертоподобное виріб, не має капюшона для голови. Але невелика кількість моделей має підголівник, для амортизації шиї. Плюс даної різновиду – можливість скріпити два спальних мішка в один, з допомогою застібок-блискавок. Хвилин – чималу вагу.
· Кокон – один з перших видів спальних мішків. Його форма, виходячи з назви, нагадує кокон метелика. Трапецієподібної форми. Присутній щільний капюшон для голови. Величезною перевагою є компактність цієї конструкції.
· Полукокон – підваріант попередньої конструкції. Основна відмінність – блискавка вздовж усього виробу. Можна використовувати у вигляді ковдри.
Також не варто забувати, що якісний матеріал – застава довговічності. Гусячий пух, мікрофібра, поліестер, синтепон – звичні і найпоширеніші утеплювачі. Не забувайте звернути на це увагу. Це важливий показник для вибору мішка відштовхуючись від сезону і природних умов.
Це основні види спальних мішків. Запевняємо, серед наданого товару Ви знайдете саме те, що вам потрібно.
Варто також згадати, що в асортименті нашого магазину Ви зможете придбати туристичні килимки і компрессионые гермомешки. Вони розширюють спектр можливостей і рівень комфорту спальників.
Спальний мішок (спальник) предмет похідного побуту, призначений для відпочинку і сну.
Форма спального мішка забезпечує кращу ізоляцію від холоду, ніж звичайне ковдру, а також додаткову амортизацію. Для кращої теплоізоляції та амортизації зазвичай укладається на килимок. Використовується туристами, альпіністами, спелеологами, рідше — водіями-далекобійниками і військовими підрозділами в похідних умовах.
Історія створення спального мішка.
Как такового одного изобретателя у спального мешка нет. К его созданию приложили руку несколько людей. Первые пуховые или шерстяные спальные мешки «изобрели» естествоиспытатели и альпинисты. Они же совершенствовали их для своих нужд. Первый спальный мешок, в современном понимании, испытал в 1861 году Френсис Фокс Такетт. Он был из верблюжьей шерсти, с применением прорезиненной ткани Чарльза Макинтоша (изобретена в 1823 году) в качестве верхнего покрытия. Пуховой спальный мешок впервые испытали Альфред Маммери (Alfred Mummery) и его команда в 1892 году. С 1890 года норвежская компания Ajungilak начала массовое производство спальных мешков на основе капока (растительного пуха). Он использовался вплоть до наступления эры синтетических волокон и утеплителей.